7 Yaşındaki Çocuk Nenesinin Hareketlerini Videoya Çekip Yayınladı – Şimdi Herkes O Neneye Alev Püskürüyor

  • 10 Mayıs 2017
  • 301 kez görüntülendi.
7 Yaşındaki Çocuk Nenesinin Hareketlerini Videoya Çekip Yayınladı – Şimdi Herkes O Neneye Alev Püskürüyor

Çocukken hepimizin bir daha asla görmek istemeyeceği kâbuslar olmuştur. Belki de yatağımızın altında bir canavar, dolabımızda saklanan bir ‘öcü’ veya karanlıkta gördüğümüz bir gölge olmuştur.

Çoğu zaman korkularımız yersiz çıkmıştır. Oklahoma’daki 7 yaşındaki küçük bir kızın kâbusları ise gerçek oldu.

Küçük kız ve kardeşleri, kendilerini hiç sevmeyen neneleri Geneva Robinson’la kalıyorlardı.

Geceleri siyah kıyafetli ve yeşil parmaklı bir yaratık gelip küçük kızı korkutuyordu.

Cadı kılığındaki bu canavar adının ‘Nelda’ olduğunu ve küçük kızların etini yediğini söylüyordu. ‘Nelda’ adındaki cadı ve ‘Coogro’ ismindeki partneri küçük kızı uyurken garaja götürüyor, işkence ediyordu. Hatta bir seferinde kızın saçlarını kesmişlerdi.

Nene, artık küçük kızın kontrolünü sağlayamadığı gerekçesiyle kızı hastaneye götürdüğünde gerçek ortaya çıktı.

Doktor küçük kızın vücudunda kesikler, yanıklar ve morluklara rastladı. The Oklahoman’da yazanlara göre polis tarafından sorguya alınan küçük kız nenesinin cadı, nenesinin erkek arkadaşının ise şeytan kılığına bürünüp geceleri kendisine işkence ettiğini ifade etmiş.

Polis, evi incelediği sırada küçük kızın ifadesine uyan eşyalar buldu.

İncelemede yer alan Gary Knight ismindeki polis KFOR News’e “Kırbaç, zincir ve cadı şapkası bulduk. Bir çocuk için büyük bir travma yaratacak cinsten bir canilik bu” dedi.

‘Nelda’ kılığına giren nenenin küçük kıza işkence ederkenki görüntüsü bir başka kardeş tarafından gizlice kaydedilmiş. İşte o görüntüler:

Uyarı: Az sonra izleyecekleriniz korku ve şiddet unsurları içermektedir.

The Oklahoman’da yazanlara göre Geneva Robinson çocuk istismarından dolayı üçer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almış. Nenenin erkek arkadaşı Joshua Granger ise 30 yıl hapis cezası almış.

Çocuklar şimdilerde yetkililer tarafından gözlem altına alındı. Kendilerine uygun bir aile bulunması halinde evlat edinilecekler.

Özellikle öğretmenlerin, daha sonra da bireyler olarak bizlerin tuhaf hareketler sergileyen çocukların durumunu yakından incelememiz gerekiyor. Hiç tahmin etmediğiniz çocuklar bile istismara uğruyor olabilirler.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Çocuk ve Aile Eğitimi