Altı Çocuk Annesi Eşini Kaybetti – 9 Ay Sonra Bakın Nasıl Bir Sır Ortaya Çıktı

  • 13 Nisan 2017
  • 394 kez görüntülendi.
Altı Çocuk Annesi Eşini Kaybetti – 9 Ay Sonra Bakın Nasıl Bir Sır Ortaya Çıktı

Geniş bir aile ve altı çocuğa sahip olan Estelle Barnes-Summers isimli bir annenin tek istediği çocuklarının sağlıklı ve huzur içinde büyümesiydi. Eşiyle beraber hayallerindeki evi inşa ettiler ve burada inanılmaz anılara sahip oldular.

ABD’nin Michigan eyaletinde yaşayan ailenin başına gelen trajediyle hayatları tamamen değişti. Hiç beklenmedik bir şey oldu…

Estelle’in eşi cinayete kurban gitti.

33 yaşındaki Estelle artık altı çocuğuna tek başına bakacaktı. Üstelik evlerini tamamen dekore edememişlerdi. Dokuz ay sonra Estelle ve ailesinin hayat hikâyesi Fox’ta yayınlandı. İzleyenler annenin hikâyesinden çok etkilendiler.

Binlerce kişi Estelle’e yardım etmek için gönüllü olduklarını açıkladılar. Gönüllüler bir araya gelerek yarım kalan evin içini bitirdiler. Altı çocuk annesi Estelle, sonucu görünce gözlerine inanamadı ve ‘Tıpkı hayallerimdeki gibi!’ dedi.

Estelle’in, evinin son halini gördüğündeki yüzündeki ifade paha biçilemez! Hemen altı çocuk annesinin tepkisini izleyin:

İnsanlar el ele verdiklerinde harika işler çıkarabiliyorlar. Bu hikâye de bunun en iyi örneği. Estelle ve ailesine hayatta mutluluklar diliyoruz.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Çocuk ve Aile Eğitimi